برگزاری مرحله استانی چهارمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه ورزشکاران، جوانان و کارکنان ورزش و جوانان در استان مازندران

معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان مازندران خبر داد:
برگزاری مرحله استانی چهارمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه ورزشکاران، جوانان و کارکنان ورزش و جوانان
با هدف ترویج فرهنگ قرآنی در میان جامعه ورزش و نسل جوان استان، چهارمین دوره مسابقات قرآن کریم برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان مازندران و به نقل از معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل، مرحله استانی مسابقات قرآن کریم ویژه ورزشکاران، جوانان و کارکنان ورزش و جوانان استان امروز در امامزاده ابراهیم بابلسر برگزار شد.
حجت الله حیدری هدف از برگزاری این مسابقات را ارتقاء سطح آگاهی و تقویت بنیه دینی و معنوی کارکنان، بهبود و ارتقای سلامت معنوی، تقویت اخلاق مداری و ترویج فرهنگ قرآنی در میان جامعه ورزش و نسل جوان عنوان کرد.
وی جامعه هدف این دوره از مسابقات را ورزشکاران، جوانان گروه سنی ۱۵ تا ۲۹ سال و کارکنان اداره کل، هیات های ورزشی استان و شهرستان ها و مجموعه های تابعه بیان داشت و افزود: این مسابقات در ۵ رشته، قرائت تحقیق، حفظ ۱ جزء، حفظ ۱۰ جزء، حفظ کل قرآن و فهم زبان قرآن در دو بخش جداگانه برادران و خواهران با حضور ۱۷۵ نفر برگزار شد.
معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ادامه داد: مرحله شهرستانی چهارمین دوره مسابقات قرآن کریم ۲۷ دی بطور همزمان در ۲۰ شهرستانِ مازندران با حضور ۸۱۵ نفر برگزار شود و نفرات برگزیده، ۱۷ بهمن ماه در مرحله استانی به رقابت پرداختند ونفرات برتر مشخص شدند و در پایان، صرفاً منتخبین مربوط به گروه ورزشکاران بالای ۱۵ سال، جوانان و کارکنان به مسابقات ملی که در نیمه اول اسفند برگزار خواهد شد، اعزام می شوند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *