نفرات برتر چهارمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه جامعه ورزش، جوانان و کارکنان استان خراسان شمالی معرفی شدند

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان خراسان شمالی نفرات برتر چهارمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه جامعه ورزش ، جوانان و کارکنان معرفی شدند.
این مسابقات با حضور بیش از ۱۰۰ شرکت کننده در رشته های حفظ یک جزء ، حفظ ده جزء ، حفظ کل و قرائت تحقیق در دو بخش خواهران و برادران صبح روز جمعه ۱۲ بهمن ماه در بجنورد برگزار و نفرات برتر به شرح ذیل اعلام شد:

رشته قرائت تحقیق برادران در بخش جوانان:
نفر اول: مجتبی روئین فر
نفر دوم: مجید رجبی
نفر سوم: علی باد پروا

رشته ورزشکاران قرائت تحقیق برادران بالای ۱۵ سال :
نفر اول: مصطفی امانی
نفر اول: علی شکفته
نفر سوم: ابوالفضل شکیبا

رشته ورزشکاران قرائت تحقیق برادران زیر ۱۵ سال :
نفر اول: مهدی شکفته
نفر دوم: سید علیرضا شادمهر
نفر سوم: امیر حسین نیستانی

رشته قرائت تحقیق کارکنان:
نفر اول: سیروس حسین زاده

رشته قرائت تحقیق خواهران در بخش جوانان:
نفر اول: زهرا میرابی
نفر دوم: انسیه شعبانی
نفر سوم: اعظم ایزانلو

رشته قرائت تحقیق خواهران در بخش ورزشکاران:
نفر اول: الهام علیزاده
نفر دوم: فاطمه شکفته
نفر سوم : فاطمه دوستکان

رشته قرائت تحقیق خواهران در بخش کارکنان:
نفر اول: محبوبه مرحمتی

حفظ ده جزء برادران:
نفراول: جلیل پورمند
نفر دوم: علی سرشار

حفظ کل برادران:
نفراول: حمید رحمتی
نفر دوم: مهدی دری

حفظ ده جزء خواهران:
نفراول: پریسا شکسته بند
نفر دوم: محدثه نظام دوست
نفر سوم: نرجس صالحی نیا

حفظ کل خواهران:
نفر اول: سیده زهرا نجم الدین
نفردوم: زینب رضایی

حفظ یک جزء برادران: بالای ۱۵ سال
نفر اول: محسن محمدی دخت
نفر دوم: ابوالفضل محمد زاده
نفر سوم: حسین خسروی

حفظ یک جزء برادران: زیر ۱۵ سال
نفر اول: محمد حسن حسین پور

حفظ یک جزء خواهران: بالای ۱۵ سال
نفر اول: رقیه اسفندیاری
نفر دوم: هما سعادتی
نفر سوم: مریم ایوری

حفظ یک جزء خواهران: زیر ۱۵ سال
نفر اول: زینب علیزاده
نفر دوم: نرگس فخرانی
نفر سوم: کوثر قنبری

حفظ یک جزء خواهران کارکنان:
نفر اول : عزت کمره

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *